Re-Start 7

Dit werk is ontstaan uit mijn ontmoeting met een Poolse bi-objectieve camera uit 1950, genaamd "Start", die gevoelig is voor de poëtische charme van de defecten die op de film achterblijven (krassen, gekartelde randen, vlekken, enz.), als metaforen voor onze eigen kwetsbaarheid.

Het resultaat is een fusie van twee foto's : de ene, een zwart-wit zilverdruk (gemaakt met deze oude camera), benadrukt de schoonheid van de imperfecties ; de andere, een digitale, brengt kleur en een eigentijds gevoel.

Deze zilver-digitale compositie combineert twee tijdperken, twee technologieën, twee esthetieken.

De International Prize Artists at the Jubilee werd mij toegekend voor de volledige serie "Re-Start", in december 2024, door de Fondazione Effetto Arte in Rome.

950 EUR
Stock: 5
Meer producten zien

Verzendgegevens:

België
Gratis bezorging. Het kunstwerk wordt geleverd door BPost op het door de koper opgegeven adres, binnen 2 tot 3 werkdagen nadat het pakket is verzonden.
Geldig voor een maximum van 5 artikelen in uw winkelwagen.

Shipping arrangements:

Buiten Belgïe : Prijs op Aanvraag

Het kunstwerk is beschikbaar voor de koper in België. Levering en transport zijn op kosten van de koper.

De prijs hangt af van het gekozen kunstwerk en de uiteindelijke bestemming. Neem contact met ons op en vermeld het gewenste kunstwerk en het afleveradres om een nauwkeurige offerte te ontvangen. Wij bezorgen u zo snel mogelijk de exacte kosten voor verzending en levering.

 

https://www.thisisnotbelgium.be/nl/contact

Art

Photography

Eigenschappen

Print op Fine Art Canson Infinity Rag Photographique papier, gemonteerd op Dibond en gepresenteerd in een Amerikaanse doos.

Formaat 30x30 cm (met doos : 32x32 cm).

Exemplaar 1/5, genummerd, gesigneerd en vergezeld van een certificaat van echtheid.

Onderhoudsinstructies & Gebruik

Just enjoy ! De hoogwaardige afdruk garandeert een uitstekende conservering.